חברת ONE טכנולוגיות הודיעה על רכישת חברת Sense BI הישראלית, ספקית פתרונות בתחום ה-BI (בינה עסקית). הרכישה היא חלק ממהלך שמובילה הנהלת ONE להרחבת הפתרונות והשירותים בתחומי ניהול הידע והנתונים, בינה מלאכותית ולמידת מכונה. הרכישה תאפשר ל-ONE להרחיב את סל הפתרונות שהיא מציעה ללקוחותיה בתחומים אלה.

חברת Sense BI אשר מעסיקה כ-65 עובדים, מתמחה באספקת שירותי יעוץ, יישום, פיתוח והטמעה בתחום ה-BI וכן בשיווק, הפצה, מכירה ומתן תמיכה למוצרי BI של בתי התוכנה המובילים בעולם כמו Qlik ומוצרי Alteryx.

במסגרת ההסכם ONE תרכוש 90.29% ממניות Sense BI. עודד טהורי ימשיך לכהן כמנכ"ל החברה.

שי אוזון, מנכ"ל ONE: "אני מברך את הצוות המקצועי של Sense BI על הצטרפותו לחברת ONE. רכישת Sense BI תעניק לנו תוספת כוח משמעותית בתחומי ה-BI וניהול המידע. היכולות הגבוהות של Sense BI מצטרפים למגוון פתרונות רחב שאנו מספקים ללקוחותינו ומהווים נדבך חשוב בפורטפוליו של ONE.

Sense BI מובילה בתחום ה- Qlik בישראל עם מאות לקוחות בארץ ובעולם, והיא מבססת את הפתרונות שלה על הפלטפורמה המתקדמת של Qlik, שאנו מאמינים כי תמשיך להיות מובילת שוק בתחום הדאטה".

עודד טהורי, מנכ"ל Sense BI: "הסינרגיה עם ONE תאפשר לנו להוביל יחד את תחום ה- BI בישראל בחדשנות ובאיכות. ל-Sense BI צוות מומחים יצירתי ופורץ דרך שלוקח את הטכנולוגיות החדשות עד לקצה היכולת על מנת לספק ללקוחות פתרונות ייחודיים ובעלי ערך עסקי ממשי".