חטיבת אבטחת המידע והסייבר, ONE SECURITY נבחרה להוביל בחברת בזק תהליך עמידה בתקן ISO אבטחת מידע כלל ארגוני הכולל אפיון והגדרת כלל התהליכים הנדרשים לעמידה בתקן. תקן ISO 27001 הינו תקן ניהולי המגדיר את העקרונות לתכנון מערכת ניהול אבטחת מידע בארגונים ובוחן באופן שיטתי את סיכוני אבטחת המידע בארגון, תוך התחשבות באיומים ובהשפעות.

חיים מילר CISO בזק: בזק, חברה מהגדולות בארץ, מתייחסת לנושא אבטחת מידע כנושא מרכזי בחברה, ולכן בחרה את ,ONE Security   להוביל  את תהליך הטמעת  ISO  – ההחלטה שהוכחה כנכונה מהרגע הראשון. החלטנו לעבור תהליך הסמכה לתקן ISO27001 ו- 270017-18 אשר יאפשר לנו לנהל את תחום אבטחת המידע בצורה מובנית וסדורה וייתן ללקוחות של החברה הבנה שבזק מנוהלת ברמת אבטחת מידע בצורה הטובה ביותר.

אלדד פיילס מנהל אגף הנדסה, תשתיות וסייבר בבזק מציין שקבלת הסמכות ISO מצטרפת לפעילות ענפה המבוצעת בשנים האחרונות לשיפור ופיתוח עולמות האבטחה השונים בבזק בראיה כוללת תוך התבססות על מתודולוגיות ברורות של גופי התקינה והרגולציה השונים"

ניר אמקייס, מנהל  ONE Security, חטיבת אבטחת המידע והסייבר של ONE: חברת בזק מצטרפת לשורה ארוכה של חברות וארגונים אותם ליווינו בתהליכי ההסמכה. תקן ISO27001  מאפשר לחברה לנהל באופן רציף את אבטחת המידע תוך שימת דגש לאיומים, לסיכונים ולצרכים העסקיים המשתנים מעת לעת. כמו כן תקן ISO27017-18 מראה שבזק מתקדמת לעולם טכנולוגי חדשני תוך שימת דגש על המידע הפרטי של לקוחות החברה. אנו רואים שיותר חברות וארגונים בארץ ובעולם בוחרים לאמץ את תקני ISO השונים לאבטחת מידע, במטרה לשפר את רמת ניהול אבטחת המידע ולסייע להם לעמוד בדרישות החוק והרגולציות הקיימות".

תומר סלטו, מנהל טכנולוגיות ופרויקטים, ONE Security: ליווי תהליכי התעדה לתקני ISO ורגולציות שונות הינו תהליך המצריך ניסיון רב והבנה כי כל לקוח הוא ייחודי. בהתאם לכך, כל לקוח זוכה אצלנו לחליפה הנתפרת במיוחד למידותיו לצורך התאמה מלאה לצרכיו השונים. אנו בוחרים עבור הלקוח את הצוות המתאים לו מתוך צוות היועצים המנוסים של ONE Security . התהליך כלל מספר שלבים, החל מהכרות עם הלקוח וצרכיו, דרך גיוס תמיכת הנהלה, מיפוי נכסי המידע, ביצוע סקרי סיכונים, הגדרת מדיניות ונהלים נדרשים, הגדרת תוכנית יישום למערכת ניהול אבטחת המידע, ביצוע מבדק מקדים וכתיבת הצהרת ישימות, ועד לרמת ליווי הלקוח בתהליך ההסמכה מול גורם ההתעדה הנבחר".