חברת ONE טכנולוגיות הודיעה היום על עיסקה אסטרטגית נוספת. ONE מדווחת, כי חתמה על הסכם לרכישת 70% ממניותיה של חברת אפ.בי.סי טכנולוגיות, המתמחה במתן פתרונות ותמיכה למערכות ERP של חברת פריוריטי סופטוור, וזאת תמורת כ-21 מיליון שקל.

חברת אפ.בי.סי טכנולוגיות מעסיקה כ-60 עובדים, והיא מעניקה שירותים למאות לקוחות, ומתמחה במתן פתרונות יישום, הטמעה, פיתוח, תמיכה ותחזוקה למערכות ERP של חברת פריוריטי סופטוור, המספקת פתרונות לניהול העסק והארגון. כמו כן, מספקת אפ.בי.סי גם  שירותי ענן ושירותים משלימים בתחום הענן.

אפ.בי.סי הציגה בשנת 2018 צמיחה בהכנסותיה וברווחיה. מחזור ההכנסות של החברה בשנת 2018 הסתכם בכ-28.4 מיליון שקל והרווח התפעולי עמד כ-5.8 מיליון שקל. זאת בהשוואה להכנסות של 25.3 מיליון שקל ורווח תפעולי של כ-5 מיליון שקל בשנת 2017. (תוצאות 2018 הינן בנטרול התאמה חשבונאית חד פעמית בגין הכנסות והוצאות מראש).

הרכישה הנוכחית מגיעה לאחר 2 רכישות אסטרטגיות שביצעה ONE בסוף שנת 2018.

בעסקה הראשונה, רכשה וואן את חברת Sense BI המתמחה במתן פתרונות בתחום ה- BI (בינה עסקית), וזאת תמורת כ- 23.5 מיליון שקל.

במסגרת העסקה השנייה, רכשה וואן את חברת אדוונטק טכנולוגיות, המתמחה במתן שירותי תוכנה בסביבת SAP ובסביבת ORACLE, לצד מכירה של מוצרי תשתית ומוצרי תוכנה, וזאת בתמורה לכ- 24 מיליון שקל.

עדי אייל, מנכ"ל החברה: "אנו שמחים לדווח היום על רכישה אסטרטגית נוספת בתחום התוכנה. רכישה זו, בהמשך לשתי הרכישות החשובות שביצענו אשתקד, מחזקת את מעמדה של ONE כשחקנית מובילה בתחום של טכנולוגיות מתקדמות עבור שוק ה- IT, תחום הנהנה בימים אלה מביקושים גבוהים מצד הלקוחות. רכישת חברת אפ.בי.סי טכנולוגיות מאפשרת ל- ONE להציע פתרונות חדשים ללקוחותינו, תוך ביסוס מיצובה של ONE כשחקנית מובילה בישראל בתחומי הענן וה- ERP. אנו ממשיכים לפעול לאיתור עסקאות נוספות לרכישת פעילויות התואמות את אסטרטגיית הצמיחה של ONE לשנים הבאות"

ONE דיווחה לאחרונה על  תוצאותיה הכספיות לרבעון הראשון של שנת 2019. ONE רשמה ברבעון הראשון של השנה צמיחה של כ- 17.1% בהכנסות לכ- 418 מיליון שקל, המיוחסת בעיקר לצמיחה אורגנית בתחום התוכנה. הרווח התפעולי ברבעון עלה בכ- 19% לכ- 26.9 מיליון שקל, והרווח הנקי ברבעון הראשון של השנה עלה בכ-18% לכ-19.2 מיליון שקל.