לאחר שנתיים של פיתוח והשקעה של מיליוני שקלים, חברת ONE חושפת לוקליזציה מלאה לעברית של NetSuite – מערכת ה-ERP בענן המצליחה והצומחת בישראל. הודות לפיתוח הבלעדי של ONE, מערכת NetSuite זמינה מעתה בממשק עברי מלא, כולל הפיכת מסכים ימין-שמאל ועמידה בדרישות השוק המקומי ובתקנות המס הנהוגות בישראל.

ONE היא שותפה מובילה ואסטרטגית בישראל של NetSuite מבית אורקל. שיתוף הפעולה ההדוק בין החברות נרקם לאורך שנים והוא מתבסס על שילוב מנצח בין הפלטפורמה הטכנולוגית המתקדמת של NetSuite לבין ההיכרות העמוקה של ONE עם השוק וניסיונה הרב בביצוע פרויקטי ERP ו-CRM בישראל. מעתה יוכלו לקוחות מכל מגזרי התעשייה ליהנות מהטכנולוגיה המתקדמת של NetSuite גם בגרסה עברית מלאה.

שמעון קצובס, מנהל חטיבת אורקל ונטסוויט בחברת ONE: "אנו מציגים מהפיכה בשוק המקומי, ומנגישים בצורה מלאה ובלעדית את מערכת NetSuite לשוק הישראלי ולשוק דובר הערבית ברחבי העולם. אנו מביאים פתרון בעל עוצמה טכנולוגית המשתלב עם מערכת NetSuite בגישה אינטואיטיבית וקלה לשימוש. הפתרון שפיתחנו הופך את כיוון המסכים ומציע לראשונה גרסה מתורגמת לעברית או לערבית, בהתאמה מלאה לצרכי הלקוח". קצובס הוסיף כי "השקענו משאבים רבים בפיתוח והבאת הלוקליזציה לשוק, וזאת בשל האהדה הגורפת לה זוכה מערכת NetSuite בשוק הישראלי. פיתחנו תוסף ייחודי (Add-on) המאפשר לתרגם את המערכת כולה לעברית, כולל אפשרות בלעדית בישראל להפיכת מסכים ימין-שמאל".

הלוקליזציה שפיתחה ONE זמינה ומוכנה לשימוש מידי ללא צורך בביצוע התאמות או עדכונים מיוחדים. אין צורך בגישה לשרתי מערכת המקור, או בהתערבות בקוד המקור של מערכת הענן. הגרסה העברית מאפשרת לעבור במהלך השימוש לממשק המקור באנגלית בצורה קלה ומהירה – למשל במקרים שהמשתמש מקבל שירות או השתלטות מרחוק למטרות תמיכה.

NetSuite הינה חברת גלובלית המספקת פתרונות ERP, CRM ו-E-commerce אינטגרטיביים ומבוססי ענן. ארגונים רבים ברחבי העולם משתמשים ב- NetSuite לניהול פעילותם העסקית. פתרונות NetSuite מיועדים למגוון רחב של ארגונים קטנים, בינוניים וגדולים, בשל היותם מנוהלים במודל של תוכנה כשירות, וכן הודות לפונקציונאליות העשירה במערכת אשר מיושמת בתהליכי Best Practices מובנים במערכת. NetSuite מספקת את כל היכולות הנדרשות לניהול ארגון צומח, גמיש ומשגשג, בעזרת פונקציונליות עשירה ופלטפורמה גמישה לניהול משאבי הארגון.

ONE מובילה ביישום, תמיכה והטמעה של מערכת NetSuite בישראל ובחו"ל. לאחרונה סיימה פרויקטים בחברות מובילות כמו גילת תקשורת, סייברארק, זאדארה, Next-Insurance, BigID, Browse-Wear ורבות אחרות