חברת ONE טכנולוגיות הודיעה היום על רכישת אדוונטק טכנולוגיות הישראלית. אדוונטק עוסקת בשיווק והטמעת מוצרי תוכנה ובמתן שירותי מחשוב לארגונים. הרכישה מהווה צעד נוסף במהלך שמובילה הנהלת ONE להגדלת נתח השוק בענף שירותי המחשוב בישראל.

חברת אדוונטק טכנולוגיות, אשר מעסיקה כ-200 עובדים, מספקת שירותי תוכנה ופיתוח ומתמחה בשיווק, מכירה, והטמעה של פתרונות התוכנה הארגונית SAP ובתחום התשתיות של ORACLE. לאדוונטק מאות לקוחות, ביניהם הגופים המובילים בישראל כגון בנק הפועלים, מפעלי ים המלח, סלקום, צה”ל, גופים שונים במשרד הביטחון, אוניברסיטת ת”א, המוסד לביטוח לאומי, משרדי ממשלה, עיריות, חברות טכנולוגיה ועוד.

שי אוזון, מנכ"ל ONE: "רכישת אדוונטק מצטרפת למספר רכישות נוספות שביצענו בשנה האחרונה, אשר ממצבות את ONE כחברה המובילה בענף ה-IT בישראל. אדוונטק היא חברה עם יכולות מקצועיות ותרבות ארגונית שמאוד מתאימות ל-ONE והיא תמשיך לתפקד כחברה עצמאית בקבוצת ONE. אני משוכנע שבעקבות הרכישה נמשיך לבסס ולחזק את מרכז הידע המקצועי ביותר בארץ בתחום התוכנה העסקית לארגונים".

זאב ינאי, מנכ"ל ונשיא אדוונטק: "ענף המחשוב עובר שינויים מהירים, וצורכי הלקוחות המשתנים תדיר מחייבים את ספקי ה-IT להיערך במהירות למתן פתרונות טכנולוגיים וחדשניים. על רקע זה, החיבור שלנו עם קבוצת ONE הוא צעד מתבקש שיאפשר מתן פתרונות בעלי ערך מוסף ללקוחות והתפתחות מקצועית לעובדים. אני שמח מאוד על הצטרפותנו לקבוצת ONE שבמסגרתה אמשיך להוביל את אדוונטק. היכולות המשותפות יאפשרו לנו לספק פתרונות רחבי היקף לגופים הגדולים במשק".

עדי אייל, יו"ר ONE: "אנו מצרפים היום לשורותינו חברה בעלת ניסיון ומוניטין, עם הון אנושי מצוין וידע מקצועי רב. הרכישה הופכת את ONE לספקית הגדולה והמובילה בישראל של שירותי תוכנה עסקית לארגונים, והיא נועדה להגדיל את הערך שנוכל לספק בשנים הבאות ללקוחות, לעובדים ולמשקיעים שלנו".