החברות ONE ו-Webbing חתמו על הסכם שותפות אסטרטגי, שבמסגרתו ONE תייצג ותפיץ את הפתרונות של Webbing לשוק העסקי בישראל.

חברת Webbing אשר נוסדה בישראל ב-2010, היא ספקית שירותי תקשורת אשר מציעה לארגונים פתרונות גלישה ומידע מתקדמים ומאובטחים בארץ ובחו"ל, בעלי יכולות ניהול ובקרה מרכזית. לאור הצמיחה בפעילותה בשוק העסקי בישראל, Webbing בחרה ב-ONE כמפיצה שתסייע לה להמשיך ולספק בצורה מיטבית את שירותיה ואף להרחיב את היכולות הטכנולוגיות שהיא מציעה ללקוחות ישראליים בשוק הבינלאומי.

שלום דיין, סמנכ"ל המכירות בחטיבת ONE Systems: "שיתוף הפעולה עם Webbing משנה את כללי המשחק בשוק הפתרונות המנוהלים ל-IoT ולערים חכמות. בכוונתו להרחיב את הפעילות בשוק הישראלי ולפרוץ לשוק הארגוני הגלובלי. הטכנולוגיה המתקדמת של Webbing והיכולות של ONE בתחום ההפצה והוספת ערך עסקי ללקוח מרכיבים יחד שילוב מנצח, שיאפשר לנו לפתח פתרונות תקשורת מתקדמים שיעניקו ערך עסקי אמתי ללקוחות".

דיין הוסיף כי "רק לאחרונה זכה פרויקט העיר החכמה שלנו בגוודלחארה, מקסיקו, בפרס פרויקט השנה מטעם HPE-Aruba העולמית – וזוהי דוגמה אחת בלבד למה שעוד נצליח להשיג יחד".

גיא נוימן, מנכ"ל Webbing ישראל: "השותפות החדשה עם ONE תשפר את יכולותינו בתחום ההפצה ואספקת פתרונות Data roaming מתקדמים, ותחזק את עולמות ה-IoT על גבי רשתות סלולר בטכנולוגיית ה-eSIM אשר תופסת תאוצה בכל העולם. Webbing תשתלב במערך המצוין של ONE ויחד נרחיב ונעמיק את מערך השירות ללקוחותינו במגזר העסקי".