אל מאורת הנמר הגיעו לאחרונה צמד מומחי אבטחה מקבוצת ONE, שיחדיו חולקים כ-30 שנות ניסיון בתעשייה: ניר אמקייס מנהל חטיבת אבטחת המידע והסייבר ONE SECURITY, ופיאנה ז'בלב מנהלת הפיתוח העסקי בחטיבה.

כחטיבת אבטחת המידע והסייבר של חברת ה-IT המובילה ואחת הגדולות בארץ, ONE SECURITY מספקת לארגונים בישראל ובחו"ל מענה מקיף לכל צורכי האבטחה שלהם, בעזרת סוויטה רחבה של מוצרים ושירותים מקצועיים בתחום. לדברי ניר אמקייס, שמנהל את החטיבה מזה שנה וחצי, "הפעילות ב-ONE SECURITY ממוקדת בשלושה מישורים עיקריים אשר מכסים את כל צרכי אבטחת המידע של ארגונים – החל בפרוייקטי אינטגרציה של מוצרי אבטחה מובילים, דרך מתן ייעוץ והדרכה, ועד לשירותי אבטחה מנוהלים (MSSP)".

ניר הוסיף כי " יש לנו ב-ONE SECURITY ד.נ.א של סיירת מובחרת. כולם בחטיבה בעלי ניסיון של חמש שנים לפחות באבטחת מידע, ואנו שואפים תמיד לבסס את עצמנו כחברה בעלת רמת השירות הכי גבוהה בשוק אבטחת המידע בישראל. אחד המפתחות המרכזיים לכך הוא להעסיק את האנשים הכי מקצועיים ולכן אנו מקפידים להשקיע בכוח אדם מובחר ובעל ניסיון רב שנים בשוק. בתור צוות אנו תמיד רצים קדימה אך גם מסתכלים לצדדים, להבטיח שלצד השירות המעולה אנו שומרים על גם רמת מקצועיות מרבית, במטרה להבטיח שביעות רצון והצלחה של לקוחותינו".

לדברי אמקייס וז'בלב, אחד האתגרים הכי גדולים שצפויים בתחום אבטחת המידע בשנים הבאות הוא הגנה ושליטה על מכשור ומוצרים שפועלים מרחוק (IoT), כמו גם על ציוד ומערכות רפואיות, ועל רכבים אוטונומיים. ONE SECURITY כבר עוסקת במספר פרויקטים כאלה אצל כמה מהלקוחות המובילים בארץ.

אמקייס וז'בלב התייחסו גם לתחרות בענף האבטחה והסייבר. לדבריהם, "זה נכון שיש הרבה חברות שעוסקות בתחום אבטחת המידע, אבל רובן נישתיות המפתחות התמקדות והתמחות בתחום מסוים. כל חברה תפסה לעצמה פינה שבה היא מתמקדת, בעוד שהייחוד אצלנו ב- ONE SECURITY הוא שאנו one shop-stop, אנחנו מתמחים בלתת מענה לכל צרכי אבטחת המידע הקיימים. המומחיות היא להתאים ולספק מענה ללקוחות וארגונים בגדלים שונים ומתעשיות שונות. זו הייחודיות שלנו והסיבה לכך שרבים מהארגונים המובילים בוחרים לעבוד אתנו – בין אם במגזר הפיננסי, במגזר הציבורי, במגזר הטכנולוגי, בתעשיית הטלקום ועוד".

אמקייס ציין את הקשר ההדוק והייחודי שיש לקבוצת ONE עם SAP, והוסיף כי קשר זה מעניק לחטיבת האבטחה שבניהולו מומחיות וייחודיות בביצוע בדיקות חדירות (penetration tests) במערכות SAP אשר כידוע, קיימות בארגונים הגדולים במשק. בנוסף, ז'בלב ציינה כי ONE SECURITY פיתחה את שירות ה-MSSP לשרשרת האספקה, שנועד לספק מענה מנוהל לצרכים הגדלים של ארגונים, לבחון את ספקי המשנה ולנהל את סיכוני האבטחה שהם מביאים איתם.

במהלך הפגישה דיברתי עם ניר ופיאנה על האהבה למקצוע ולתחום ההתמחות שלהם. ניר סיפר כי הוא מנהל בהתנדבות את קהילת אנשי האבטחה הגדולה בישראל, שנקראת Cyber Security Club ובה חברים מאות מקצועני אבטחת מידע וסייבר. חברי הקהילה מקיימים תקשורת יומיומית שוטפת בווטסאפ ואף עורכים כנסים כל רבעון. פיאנה סיפרה כי היא מבלה את זמנה בשיתופי פעולה עם בתי ספר ועם משרד החינוך בפיתוח מודעות וחינוך למצויינות בתחומי הסייבר.

 

תקשיבו טוב לנמר אשר לכם אומר – כשרואים מישהו שכל כך מסור למקצוע עד שהוא עוסק בו גם בהתנדבות לאחר שעות העבודה, אפשר לדעת שמדובר במקצוען. ללא ספק, הפגישה עם פיאנה וניר הוכיחה לי שכאשר ONE SECURITY בשטח, העסק בידיים בטוחות.

לכתבה שפורסמה  לחצו כאן