מגזר ממשלתי
One1 solutions for Government

מגזר ממשלתי

טכנולוגיות המידע בעידן הדיגיטלי מאפשרות לממשלה לספק לאזרחיה שירותים מתקדמים, חדשניים ועדכניים, להגביר את היעילות והחיסכון הממשלתי והלאומי ולשפר את שקיפות הממשלה בהחלטותיה ובפעילותה.

חזון התקשוב הממשלתי הוא "ממשלה אחת, המציבה את האזרח במרכז, פועלת בשקיפות וביעילות, מקדמת חדשנות ורותמת טכנולוגיות לשירות הציבור". תפיסת האזרח במרכז מתבוננת על שירותי הממשלה מנקודת מבטו של האזרח, מתוך מטרה לפשט את הממשקים שלו מול היחידות הממשלתיות השונות.

אנו מזמינים אותך להכיר את הפתרונות הטכנולוגיים החדשניים למגזר הממשלתי שמציעה One1, חברת המחשוב והאינטגרציה המובילה בישראל.

סיפורי לקוח
סיפור לקוח
משרד התחבורה פרויקט 8 ספרות

פרויקט ארז: טסקום מסייעת למשרד התחבורה להעביר את לוחיות הרישוי בישראל לשמונה ספרות ראיון עם צור אהרון, ראש אגף התקשוב ומערכות המידע במשרד התחבורה בשנים האחרונות חלה בישראל עלייה מתמדת במכירת כלי רכב חדשים. לפי איגוד יבואני הרכב, בשנת 2016 נמכרו 286,728 רכבים פרטיים חדשים, המהווים עלייה של 12% בהשוואה לשנת 2015. לנוכח מגמה זו, […]

קרא עוד
סיפור לקוח
המרכז הרפואי שערי צדק

המרכז הרפואי שערי צדק – CRM Medical הפרויקט נועד לשפר את הטיפול באחת ממחלות הסרטן השכיחות ביותר, סרטן השד. הוא מבטא גישה חדשה באינפורמטיקה הרפואית ומאפשר מידע מלא ועדכני על כל מטופלת, מעקב שוטף ועדכני, לצד ניהול ומעקב מחלקתי.

קרא עוד
הגעת עד לכאן ורוצה לדבר איתנו?
צור איתנו קשר

X