חומרה ותשתיות

ONE היא מהחברות המובילות בישראל בפתרונות לעולם התשתיות וה IT

אנו מתמחים באספקה, אינטגרציה והרכבה של שרתים ודאטה-סנטר, תחנות עבודה, ציוד מחשוב מתקדם, מערכות ניהול קופה ו-POS, מדפסות, סורקים ועוד.
עובדים בכל מגזרי המשק השונים : ממשלתי, חינוך והשכלה, בנקאות ופיננסים, ומספקת מענה למגזר הקמעונאות עם פורטפוליו ייחודי של פתרונות חומרה וניהול נקודות מכירה.  לחברה מעל 450 מומחים בעלי ניסיון רב בייעוץ, תכנון והקמה של מערכי שירות ותחזוקה לציוד ולמערכות מחשוב, במגוון רחב של תחומים. ONE מספקת בהצלחה פתרונות ותשתיות מחשוב למאות לקוחות ארגוניים במגזר הציבורי והפרטי.

אתם מוזמנים להצטרף להצלחה

מחשוב אישי

שירותי ייעוץ, מכירה, התקנה ושירות של מגוון פתרונות מחשוב אישי, בהתאם לצרכים של ארגונים מכל גודל וסוג. מחשבים נייחים וניידים, טאבלטים, מסכים, מקרנים, כיתות חכמות וציוד קצה של היצרנים המובילים בעולם: HP, DELL-EMC, LENOVO ועוד.

דאטה סנטר

אנו מתמחים במכירה, הטמעה ושדרוג של תשתיות IT: שרתים, פתרונות וירטואליזציה, מערכות אחסון, פתרונות גיבוי והתאוששות מאסון (DR) מהיצרנים מובילים בעולם: HPE, DELL-EMC, IBM, LENOVO, CA, סימנטק, VMWare, Microsoft

שירותי תשתיות וחומרה

אנו מוסמכי שירות של היצרנים המובילים בעולם (ASP), מספקים באתר הלקוח שירות כולל טכנאים ומעבדות בפריסה ארצית, בסטנדרט של 24X7X4 (שירות של 7 ימים בשבוע, 24 שעות ביממה, בזמן תגובה של 4 שעות). מתאימים חוזי שירות לצרכי הלקוח והפרויקט.

בנקאות

מכונות לספירת כסף

אנו מייצגים את מכונות ספירת הכסף הטובות בעולם, עם יכולות מתקדמות לספירת מזומנים, טיוב, מיון ופסילה אוטומטית של שטרות פגומים/מזויפים, ואריזת שטרות תקינים בחבילות לשימוש חוזר. ישנן 2 קטגוריות עיקריות למוצר:

למרכזי מזומנים בבנקים: מכונות מהירות (עד 2,000 שטרות לדקה), המיועדות לטיפול במחזורים של מיליוני שקלים ביום.

לסניפים ומרכזי מזומן: מכונות ייעודיות וקטנות יותר, המסוגלות לטפל במחזור כספים של מאות אלפי שקלים ביום.

קוראי שיקים

קוראי השיקים העומדים בתקן של הרגולציה החדשה של BOI מאפשרים לקרוא, לצלם ((OCR  ולבצע שמירת קובץ תמונה אוטומטי. כמו כן, לשמור חבילה של שיקים על גבי מערכת ממוחשבת. פתרון המאפשר להימנע מטעויות אנוש ולייעל את תהליך עיבוד השיקים.

מכונות הפקדה אוטומטיות 24/7

מכונות המאפשרות לבעלי עסקים הפקדת כספים ושיקים בכל ימות השבוע, בכל שעה ביום. ניתן להפקיד מזומן ושיקים במעטפות בעלות ברקוד חד ערכי. לאחר סריקה ושינוע השיקים והכספים השונים נכנסים לכספת המחוברת למערכת. הפתרון מאפשר אוטומציה וזמינות הפקדות ללקוחות חשובים.

קמעונאות

קופות ממוחשבות

קופות ממוחשבות מהוות את לב העסק הקמעונאי. עמידותן במאות ואלפי עסקאות יומיות המתבצעות בתנאים סביבתיים קשים היא חשובה לאין ערוך. ONE היא יבואנית בלעדית בישראל של קופות TOSHIBA, המובילות בשוק הקופות הממוחשבות העולמי.

עמדות לשירות עצמי

בעידן המהיר בו אנו חיים, חלה עלייה ברמת הציפיות של צרכנים לקבלת שירות מידי וחוויית משתמש איכותית בזמינות גבוהה. לעסקים השונים יש רצון לספק שירותים אוטומטיים המאפשרים לייעל את השירות לצרכן, לחסוך בעלויות ולאפשר זמינות מקסימאלית.  עמדות השירות העצמי הופכות את מכלול הציפיות, בשני צידי המטבע, למציאות. אנו מתמחים בתכנון ואספקת עמדות שירות עצמי למגוון רחב של מטרות, עם הטכנולוגיה המתקדמת ביותר והציוד האיכותי והעמיד ביותר.

עמדת הפקדת כסף באירועים

אנו מספקים עמדות דיגיטליות לאולמי אירועים, המאפשרות לאורחים לבצע במהירות ונוחות העברה אלקטרונית ישירות לחשבון של בעל השמחה, ללא צורך בכסף מזומן או שיקים.

תל-אופן

חברת ONE מתמחה באספקת עמדות ממוחשבות לציי אופניים עירוניים. עמדות תל-אופן הפזורות ברחבי ת"א-יפו וגבעתיים מאפשרות לשכור אופניים עירוניות ולהחזירן לכל אחת מעשרות הנקודות המפוזרות במקומות מרכזיים בעיר. בערים מרכזיות וצפופות, אפשרות הניוד עם אופניים מהווה פתרון יעיל, בריא וידידותי לסביבה – ואנו גאים לקחת חלק במהפכת האופניים העירוניות.

עמדות לניהול תורים

אנו ב-ONE מתמחים באספקת עמדות לניהול תורים ממוחשב, המאפשרות לנהל במקביל מספר תורים באופן חכם ויעיל, ואף לתעדף תור אחד על פני השני במידת הצורך. בכך אנו מסייעים ללקוחותינו לשמור על רמת שביעות רצון גבוהה בקרב הלקוחות.

פתרונות הדפסה

אנו מומחים בשירותי הדפסה, סריקה, שליטה ובקרה לסביבה הארגונית. שירות מעבדות תיקונים, פתרונות הדפסה מתקדמים ומגוון מסלולי חיוב לפי שימוש, עמידה בתקני איכות הסביבה. מוסמכים לספק שירותי מעבדה באתרי הלקוח לציוד של היצרנים המובילים בעולם: HP, XEROX, SAMSUNG, Lexmark

ONECloud

ONECloud מציעה משאבי מחשוב ופתרונות מחשוב ענן המסופקים באמצעות תשתיות הדאטה סנטר אשר פרוסים במס' מיקומים בארץ ובעולם, ובניהול מלא של החברה, פתרונות מחשוב הענן על ידי ONECloud מותאמים לכל ארגון לפי דרישה על ידי יועצים ומהנדסים מתחום מחשוב ענן ובמתכונת של "שלם לפי שימוש" המאפשר לך להגדיל ולהקטין את השימוש לפי הצורך, ללא השקעה ראשונית וללא כל התחייבות.
אנו מציעים בין היתר: פתרונות ענן מקצה לקצה, החל מתשתית כשירות (IaaS) והקמת מחשוב ענן פרטי וציבורי, ענן היברידי, שרתים ומכונות וירטואליות, פתרונות אירוח, פתרונות גיבוי מתקדמים והתאוששות מאסון (DR) במודל ענן, הקמת סביבות וירטואליות על גבי הענן של ONECloud, שירותי מיקרוסופט ויצרנים שונים מהמובילים בתחום הענן, פתרונות VoIP ומרכזיות בענן ועוד

פתרונות חינוך וכיתות חכמות

חברת ONE גאה להיות חלק ממהפכת הלימוד המתוקשב בישראל. זהו תחום מרתק שנמצא לאחרונה בתנופה, הן בפיתוח והן ביישום פרויקטים ברחבי הארץ. ONE שילוב מערכות מובילה כיום את מימוש חזון הכיתות המתוקשבות בישראל. אנו מספקים לעיריות ולמועצות מקומיות ציוד חדשני, ייעודי ומתוחכם ללימוד והוראה מתוקשבת בגנים ובבתי הספר. מגוון הפתרונות שאנו מספקים הופך את חוויית הלימוד לעשירה, מהנה ואפקטיבית יותר. בנוסף, הטכנולוגיה תורמת גם להעצמה של המורים ומאפשרת להנגיש חומרי לימוד לילדים בעלי צרכים מיוחדים .

אנו זכיינים של מכרזים מובילים במשק כדוגמת : משכ"ל, פייס

סיפורי לקוח

ONE POINT יישמה את מערכת מוביסייל בח. כהן
ONE POINT מאפשרת לארגונים למכור בצורה חכמה יותר. פרויקט ייחודי עם מערכת מוביסייל בלקוח ח.
להמשך קריאה >
גמישות בהקצאת משאבים לצד אבטחת מידע גבוהה
חברת Terrogence העוסקת בתחום ה- Web Intelligence ופועלת בשוק הבינלאומי, נחשבת כמובילה עולמית בפעילויות של
להמשך קריאה >
Nextar בחרה בפתרון הגיבוי בענן של ONE CLOUD
Nextar Chempharma Solutions בחרה בפתרון הגיבוי בענן של ONE CLOUD בשירות one cloud remote backup
להמשך קריאה >
העברת תיבות הדואר ל- Office 365 בענן
חברת מיני ליין העבירה את כל תיבות הדואר בארגון ל- Office 365  בענן בשילוב המשכיות
להמשך קריאה >
רשת סופר פארם
סופר-פארם חתמה עם ONE פרויקט לאספקת שירותי תמיכה ואחזקה עבור המערכות והתשתיות הממוחשבות של 240
להמשך קריאה >
העברת ציוד המחשוב של כ- 1600 עובדי EY
ONE ערכה פרויקט לוגיסטי להעברת ציוד המחשוב של כ- 1, 600 עובדי ארנסט אנד יאנג
להמשך קריאה >
פרוייקט מעבר SAP לבניין החדש
ONE שילוב מערכות ניהלה את הפרויקט להעברת מרכז נתונים עם כ-300 שרתים, מערכי אחסון וגיבוי,
להמשך קריאה >
ONE מובילה את מהפכת הלמידה הדיגיטלית במערכת החינוך
ההתפתחויות הטכנולוגיות ואורח החיים הדיגיטלי יוצרים אתגר גדול עבור מערכת החינוך. במציאות שבה ילדינו רגילים
להמשך קריאה >
e-Teacher
  חברה בינלאומית ללימודים מקוונים באינטרנט עם 200 משתמשי קצה, בחרה ב-ONE להחלפת מערכות האחסון והטמעת
להמשך קריאה >
מועצה מקומית שהם
במועצה המקומית שהם ישנם 150 משתמשי קצה במערכות המחשוב. הנהלת המועצה בחרה ב-ONE לביצוע פרויקט
להמשך קריאה >
מלון ענבל
מלון היוקרה ענבל שוכן במרכז ירושלים וכולל מועדון ספא, מסעדות גורמה ואירוח ברמת סופר פרימיום.
להמשך קריאה >
צוות 3
צוות 3 היא חברת שמירה ואבטחה מובילה, העוסקת בתחומי שמירה וביטחון, אבטחה, מערכות מיגון, אזעקות,
להמשך קריאה >
CONNEX
חברת Connex המנהלת את הרכבת הקלה בירושלים, בחרה ב-ONE להקמת סביבת המחשוב הארגונית. הפרויקט כלל
להמשך קריאה >
מעוניינים לדבר איתנו?
צרו קשר
ONE © כל הזכויות שמורות 2024
נבנה ע"י פרומו - אסטרטגיה שיווקית ופרסום.