מומחי תוכנה

ONE מדורגת כחברה המובילה במתן שירותי מומחים ומקצועני IT במגוון תחומים טכנולוגיים. אנו עובדים במודל גמיש המותאם לצורכי הלקוח, ומספקים שירותים מנוהלים, מיקור חוץ, חבילות עבודה, מקצועני IT לפי דרישה ושרותי יועצים מומחים, וכן הכשרות מקצועיות, מערך גיוס נרחב, מאגרי מידע ורפרנס מקצועי.

מובילי הידע ב-ONE מתמחים במגוון טכנולוגיות חדשות ותחומים מקצועיים, והשירות ניתן בפריסה ארצית במספר רב של אתרים, אשר מאפשר שירותי מחשוב ויעוץ בסמוך לאתר הלקוח.

יועצים מומחים

אנו מתמחים בהצבת מקצוענים טכנולוגיים באתר הלקוח או באחד מאתרי ONE הנמצאים בקרבת הלקוח. אנו מסייעים בגיוס והשמה של טאלנטים ללקוחותינו, ומציעים מגוון של סוגי התקשרות ומודלי עבודה, על מנת להתאים את השירות בצורה המרבית לצורכי הלקוח. בין היתר אנו מציעים מודלים של שירות מנוהל, פרויקטים, חבילות עבודה, הצבת מומחים טכנולוגיים על פי דרישה, שירותי ייעוץ ועוד.

מובילי ידע מקצועיים ומעטפת מומחים

מתמחים בשירותי ייעוץ, ליווי, בחינה וסיוע בהטמעת טכנולוגיות חדשות והתאמתן לצרכים העסקיים של הארגון. מומחי ONE נהנים מתמיכה מקצועית של מובילי ידע ומומחים טכנולוגיים מהמובילים בשוק.

אתרי לקוח מותאמים בפריסה ארצית

מספר רב של אתרים ברחבי הארץ, המותאמים למתן פתרונות IT והעסקת מומחים טכנולוגיים לפי צורכי הלקוח. אתרים אלו מאפשרים מתן שירותי מחשוב בסמוך לאתרי הלקוח. כמו כן, החברה מתמחה בהקמת מתחמי מעבדות וסביבות עבודה טכנולוגיות ייחודיות בגישת Tailor-Made לצרכים הייחודיים של כל לקוח.

שירותים מנוהלים ומיקור חוץ

אנו מציעים שירותי מיקור חוץ ושירותים מנוהלים, במסגרתם נקח אחריות מלאה על ניהול מערכי התפעול של ארגונך.  גורו הניהול פיטר דרוקר נהג לומר: "Do what you do best, outsource the rest". אז כדי שתוכל להתמקד בליבת העסקים שלך.

מערך גיוס גדול ומתקדם

לחברת ONE מערך גיוס מתקדם, המאפשר לארגונים לגייס בהיקפים משתנים ובלוחות זמנים קצרים אנשי מקצוע ומומחים במגוון רחב של תחומי טכנולוגיה.

מאגרי מידע ורפרנס מקצועי רחב

למומחים של ONE ניסיון מקצועי רב במאות פרויקטים. אנו משתמשים במתודולוגיות עבודה מוכחות ובמגוון רחב של טכנולוגיות למגזרי התעשייה השונים. מידע זה עומד לרשות מומחי החברה כרפרנס וכניסיון מקצועי, בפרויקטים ובפעילויות אותם הם מלווים.

הכשרות מקצועיות

חברת ONE מפעילה מכללה ייעודית להכשרות טכנולוגיות המותאמות לדרישות לקוחותינו (המכללה מיועדת ללקוחות עסקיים בלבד).

 

סיפורי לקוח

העברת ציוד המחשוב של כ- 1600 עובדי EY
ONE ערכה פרויקט לוגיסטי להעברת ציוד המחשוב של כ- 1, 600 עובדי ארנסט אנד יאנג
להמשך קריאה >
פרוייקט מעבר SAP לבניין החדש
ONE שילוב מערכות ניהלה את הפרויקט להעברת מרכז נתונים עם כ-300 שרתים, מערכי אחסון וגיבוי,
להמשך קריאה >
פרויקט שמונה הספרות של משרד התחבורה
בשנים האחרונות חלה בישראל עלייה מתמדת במכירת כלי רכב חדשים. לפי איגוד יבואני הרכב, בשנת
להמשך קריאה >
מעוניינים לדבר איתנו?
צרו קשר
ONE © כל הזכויות שמורות 2023
נבנה ע"י פרומו - אסטרטגיה שיווקית ופרסום.