מיקור חוץ

ONE מדורגת כחברה המובילה במתן שירותי מומחים ומקצועני IT במגוון תחומים טכנולוגיים. אנו עובדים במודל גמיש המותאם לצורכי הלקוח, ומספקים שירותים מנוהלים, מיקור חוץ, חבילות עבודה, מקצועני IT לפי דרישה ושרותי יועצים מומחים, וכן הכשרות מקצועיות, מערך גיוס נרחב, מאגרי מידע ורפרנס מקצועי. מובילי הידע ב-ONE מתמחים במגוון טכנולוגיות חדשות ותחומים מקצועיים, והשירות ניתן בפריסה ארצית במספר רב של אתרים, אשר מאפשר שירותי מחשוב ויעוץ בסמוך לאתר הלקוח.

תשתיות

מתמחה באספקת שירותים מנוהלים ללקוחות עסקיים ומוסדיים. השירותים הניתנים באופן מודולאריים ומותאמים לצרכי הלקוח והסיטואציה העסקית והטכנולוגית הייחודית שלו. קשת הפתרונות המסופקת על ידנו כוללת טווח של שירותים החל מפתרונות סלקטיביים כגון: תחנות עבודה, תשתיות, תקשורת, חומרה, תוכנה, מרכז תמיכה  ועד לאחריות מלאה על כלל תחומי ה- IT של הארגון. שירותי מיקור החוץ מבוססים על  אמנת שירות מוסכמת עם הלקוח -Service Level Agreement . אמנת השירות מבטיחה ללקוח קבלת זמינות ואיכות בהתאם לצרכים העסקיים והתפעוליים של הארגון.

פתרון מתוך הבית  – חברת וואן מתמחה בתחומים רבים ויכולה לספק ללקוח קשת הפתרונות טכנולוגיים רחבה

תמיכה, תגבור וגיבוי – אחת הבעיות שארגונים נתקלים בהם זה העובדה שיש להם מחסור במומחים או בידע טכנולוגי הנדרש לצורך פתרון תקלה משביתה או יישום שדרוג טכנולוגי. לחברת ONE מומחים טכנולוגיים מקצועיים ומוסמכים בתחומים השונים שערוכים לתת מענה ותגבור לצורך פתרון תקלה משביתה ו/או לסייע בייעוץ וידע שמגיע מניסיון של לקוחות רבים ביישום פתרונות טכנולוגיים.

שת"פ עם יצרנים טכנולוגיים – אנו מקיימים שת"פ הדוק עם יצרני והחומרה והתוכנה התשתיתית. לשיתוף פעולה זה יתרון ללקוח בקבלת מענה טכנולוגי וביכולת תחרותית מבחינה כלכלית.

שירות פרואקטיבי – בכדי לעמוד באמנת השירות אנו פועלים ע"פ מתודולוגיה ITIL ומפעילים כלי ניטור ובקרה ייחודים שעוזרים לנו לתת שירות פרואקטיבי שתומך בגילוי ומניעה מוקדמת של תקלות והשבתות ובכך להגדיל את הזמינות של המערכות והשירותים.

אפליקציות

אנו מתמחים בהצבת מקצוענים טכנולוגיים באתר הלקוח או באחד מאתרי ONE הנמצאים בקרבת הלקוח. אנו מסייעים בגיוס והשמה של טאלנטים ללקוחותינו, ומציעים מגוון של סוגי התקשרות ומודלי עבודה, על מנת להתאים את השירות בצורה המרבית לצורכי הלקוח. בין היתר אנו מציעים מודלים של שירות מנוהל, פרויקטים, חבילות עבודה, הצבת מומחים טכנולוגיים על פי דרישה, שירותי ייעוץ ועוד.

OFFSHORE בבולגריה

אנו מתמחים בהקמה והפעלת יחידות פיתוח במתכונת Dedicated Development Team  בסופיה שבבולגריה.

במשך למעלה מעשור מובילים כשותף המועדף של חברות פיתוח תוכנה וסוכנויות אינטראקטיביות מובילות בעולם.

עובדים במגוון מודלי עבודה המתאימים לצרכי הלקוח –  Engagement  Models: Dedicated Teams, Remote Teams, Project. צוות הפיתוח הנדרש נבחר בשיתוף פעולה הדוק עם הלקוח.

צוות פיתוח ייעודי וייחודי העומד לרשותו של הלקוח, הלקוח מנהל את תהליכי העבודה במונחים של זמן, סדרי עדיפויות, צורך ומורכבות, פתרון אופטימלי לחברות המעוניינות להרחיב את כוחות הפיתוח.

סיפורי לקוח

העברת ציוד המחשוב של כ- 1600 עובדי EY
ONE ערכה פרויקט לוגיסטי להעברת ציוד המחשוב של כ- 1, 600 עובדי ארנסט אנד יאנג
להמשך קריאה >
פרוייקט מעבר SAP לבניין החדש
ONE שילוב מערכות ניהלה את הפרויקט להעברת מרכז נתונים עם כ-300 שרתים, מערכי אחסון וגיבוי,
להמשך קריאה >
מעוניינים לדבר איתנו?
צרו קשר
ONE © כל הזכויות שמורות 2024
נבנה ע"י פרומו - אסטרטגיה שיווקית ופרסום.