ONE Cloud

פתרונות מחשוב ענן ידועים בעולם כפתרונות אשר מספקים יציבות עסקית וזמינות גבוהה למערכות הממוחשבות, ביצועים, אבטחת מידע, ובעיקר – שקט. אנו ב- ONE Cloud מציעים מגוון פתרונות מנוהלים במודל שירות (As a Service), החברה מתמחה בפתרונות ושירותים מבוססים ענן מקצה לקצה, תקשורת ואבטחת מידע עבור השוק העסקי בדגש על איכות, ביצועים ורמת אבטחת מידע גבוהה במיוחד תוך הקפדה על רמת שירות מקצועית ואישית ללקוח. פתרונות מחשוב הענן שלנו מאפשרים זמינות מידית של משאבי מחשוב במתכונת "שלם לפי שימוש", – והכל במסגרת מתקני ה- Datacenter הפזורים ברחבי הארץ והעולם אשר נמצאים בניהול מלא של החברה.
ONE CLOUD הינה נציגה מובילה של החברות הגדולות בעולם לשירותי ענן: IBM, AWS ו- Microsoft. בנוסף, ONE CLOUD מייצגת בישראל את הפתרונות המובילים בעולם לגיבוי ואבטחת מידע בענן (במודל SaaS).
ל-ONE Cloud מרכז שירות תמיכה מאויש 24/7 על ידי צוות מקצועי אשר זמין לספק תמיכה מקוונת בכל זמן נתון, צוות סיסטם המנטר את המערכות והסביבות בענן ואת ציוד התקשורת באתר הלקוח בזמן אמת, צוות טכנאים למתן שירות באתר הלקוח  במידת הצורך וצוות פרויקטים ויועצים המתמחים בארכיטקטורת ענן ובהגירת חברות ועסקים לסביבת ענן מלאה המותאמת אישית לצרכים של הארגון.

 

IaaS

ענן ציבורי מקומי

ONE Cloud מעניקה לארגונים מכל גודל משאבי מחשוב בזמינות מידית, המסופקים מה-Data center הגדול, המשוכלל והמתקדם בישראל, במתכונת "שלם לפי שימוש", תוך גידול וקיטון לפי הצורך, על פלטפורמות VCLOUD, VM, AZURE PACK, ללא השקעה ראשונית וללא כל התחייבות.

ענן בינלאומי

ONE Cloud מציעה שרותי מומחה ובניית סביבות ענן, עם ניסיון רב ומומחיות בפלטפורמות הענן של החברות המובילות בעולם: Microsoft AZURE, AWS, IBM.

בניית ענן פרטי

ONE Cloud מתמחה בבניית סביבת ענן פרטי, בהתאם לדרישות ולצרכים הספציפיים של הלקוח. אנו עובדים עם המתקנים המאובטחים והמובילים בישראל, אשר עומדים בתקנים המחמירים ביותר. כל קשת האפשרויות של Hybrid Cloud ושירותים נלווים המאפשרים את האיזון המושלם בין פרטיות ואבטחת מידע לבין יכולות scale ו-speed הטובות בעולם.

שרתים ווירטואליים  Cloud VPS–  תשתיות הענן של  ONECloud מאפשרות הקמה של שרתים וירטואליים בהתאמה אישית, לפי צרכי הלקוח והמשאבים הנדרשים. השירות מאפשר גישה לשרת אשר ממוקם ב-Cloud במקום רכישה של שרת פיזי מקומי.

שירות VPS (ראשי תיבות: Virtual Private Server) חוסך את הצורך ברכישת חומרה, עלויות חשמל, תחזוקה ועוד…

תשתיות ה-VPS מספקות פתרון איכותי ואפקטיבי לחברות הזקוקות לתשתית שרתים לפי דרישה, ללא צורך לרכוש שרת פיזי מקומי במשרד, וללא עלויות האחזקה והתפעול של השרת המקומי. כוח העיבוד וביצועי התעבורה וה-iOPS הם גמישים עבור הלקוח ועלויות המערכות מותאמים לכל כיס.

השרתים מחוברים מול מערכות אחסון (Storage) מהאיכותיים בעולם עם הבטחה לביצועים גבוהים, הלקוח יכול בנוסף לבחור במערכת אחסון מבוססת טכנולוגיית SSD (פלאש) לקבלת ביצועים אופטימליים.

שרותי SaaS

שרותי SaaS (תוכנה כשירות)

Office365

ONE Cloud מתמחה בהטמעת פתרונות Office 365 על ידי אפיון נכון לעסק שלך. Office 365 מבית Microsoft הנה חבילת השירותים המובילים בעולם שמאפשרים להגדיל ולמקסם את היעילות הארגונית, תוך גמישות תפעולית מלאה והתאמת השירותים הנכונים לכל ארגון. שירותי Office 365 מאפשרים ניידות וזמינות מלאה ליישומי המשרד, הם מקנים "ראש שקט" ללקוח ומאפשרים ניהול שקוף ובטוח של היישומים המובילים כמו דואר אלקטרוני, אופיס, ניהול קבצים, שיחות וידאו ועוד.

פתרונות גיבוי בינלאומיים – אנו מטמיעים מערכות גיבוי של חברות הענן המובילות MS Azure, AWS, IBM – כאשר המידע מגובה ומאוחסן בשרתי הענן בכל אחד מהדאטה סנטרים שתבחר, על פי הפריסה העולמית של אותה חברה אנו מבצעים עותקים לכמה חוות במקביל, בהתאם לדרישת הלקוח.

Monitoring as a Service – כל בעל עסק או איש IT רוצה להיות בשליטה מלאה אודות מה שקורה ברשת המחשוב שתחת אחריותו ולקבל מידע בזמן אמת אודות מה שקורה ברשת המחשוב מבחינת מצב השרתים ו/או ציוד התקשורת, לקבל התראות ודיווחים בכל זמן נתון, למנוע תקלות והשבתות מבעוד מועד או לחלופין לתת מענה לבעיות והתראות שהתקבלו בזמן אמת. תוכנות ניטור (Monitoring) רבות מוצעות ברשת, אך הטובות שבהן – אלו שעונות על הצרכים באמת, שמאפשרות שליטה ובקרה מקצועית ונותנות ערך מוסף ממשי – כרוכות בעלויות משמעותיות לארגון ולא תמיד כלכלי לארגון להקצות משאבים אלה. ONECloud מספקת שירות ניטור באמצעות התוכנות המובילות בעולם על גבי תשתיות הענן כשירות חודשי, לפי צריכה, לפי מודל Monitoring-as-a-service.  השירות מסוגל לנטר כמעט כל רכיב ברשת בזמן אמת, כגון מערכות תקשורת (מתגים, פיירוול ונתבים), רוחבי פס ועומסים, שרתים, רכיבי חומרה בשרתים, שירותים המופעלים בשרתים, תחנות עבודה, רכיבי חומרה ותצרוכת חומרה, אפליקציות, וכל רכיב IT אחר או מערכת המאפשרים ניטור

אבטחת מידע כשירות

Sophos – ONE Cloud מספקת שירותים מנוהלים (MSP) על בסיס הפתרונות המובילים של Sophos, מובילה עולמית בתחומי הגנה מפני איומים ואבטחת מידע. בין הפתרונות ניתן למצוא את הדור הבא של חומות האש (Firewall), הדור הבא על הגנות על תחנות קצה (intercept x), ניהול מכשירים ניידים, מערכות הצפנה, סינון דואר ועוד. אנו מתמחים במתן פתרונות מסונכרנים להגנה על העסק שלך באמצעות מערכת ניהול בענן, אשר חוסכת במשאבים וניתנת להתקנה ותחזוקה מרחוק. שכבת הגנה של Sophos מייצרת שקט נפשי לארגון ונותנת מענה להתקפות כופר, רוגלות, איומים לא ידועים ועוד.

שירותי Antivirus של ONE Cloud – שירותי Antivirus של ONECloud כוללים פתרונות להגנה בזמן אמת על נכסים קריטיים כמו פרטים אישיים ופרטי תשלום ברשת, לצד הגנה מפני תוכנות זדוניות ונגד איומים כדואר זבל ועוד.

שירותי Endpoint Protection – אנו מספקים את מיטב הפתרונות של החברות המובילות בעולם: Symantec, ESET, Sophos, TREND MICRO, McAfee. הפתרונות מספקים הגנה על נכסים עסקיים קריטיים, על ידי פריסת מערכת אבטחה נגד תוכנות זדוניות ונגד איומים על נקודות קצה בארגון.

שירותי Firewall של ONE Cloud – מגוון שירותי Firewall של ONE Cloud כוללים שירותים בסיסיים, מתקדמים ומקצועיים, אשר בבסיסם נכללים בכל מכונה וירטואלית או סביבה וירטואלית בענן של ONE Cloud. ניתן לשדרג את רמת האבטחה, בין אם בניהול עצמי של הלקוח (VDOM) ובין אם בניהול מלא על ידי חברת ONE Cloud.

שירותי אבטחת דואר Mail Security –  לכל ארגון מודרני אשר משתמש בשירותי דוא"ל ככלי עבודה, בין אם מדובר בשירות דוא"ל בענן או מקומי, דרוש פתרון חכם שיספק מענה בזמן אמיתי כנגד דואר זבל (ספאם), נוזקות, רוגלות, וירוסים ואיומים אחרים על מערך הדואר האלקטרוני הארגוני. שירות Mail Security מסופק על ידי ONE Cloud במודל ענן, מסוגל להשתלב באופן שקוף ופשט עם כל מערכת דוא"ל קיימת, כמו גם עם שרתי Office365, ולספק הגנה מהאיומים המגיעים בצורת דואר אלקטרוני. שירות ה- Mail Security מבית ONE Cloud מנטרל איומים מתקדמים באמצעות מספר שכבות של מנגנוני הגנה, אנטי וירוס ואנטי ספאם, החלת מדיניות וחוקים ברמה כוללת או ברמת משתמש, עדכוני מנועים שוטפים וכולל אפשרות להוספה של מודולים מתקדמים בהתאם לדרישות הארגון.

מרכזיה בענן

המרכזיות הענן כוללות מגוון רחב של כלים ותכונות טלפוניות לפעילות שוטפת של הארגון,  אין צורך ברכישת מרכזייה פיסית או בתחזוקת מערכות, אין צורך ברכישת קווי תקשורת הכוללים צירי PRI יקרים וכד'.  באמצעות שימוש בשירות ניתן לחבר סניפים מבוזרים, עובדים מהבית, מהארץ ומהעולם.

יתרונות בולטים:  חסכון בעלויות, אבטחה מרבית, זמינות גבוהה מכל מקום בעולם, ממשק ניהול חכם ומתקדם, מגוון רחב של טלפונים בטכנולוגיית IP חכמים, שנותנים מענה אופטימלי לבעלי התפקידים השונים בכל עסק ולכל צורך.

מרכזיות טלפון בענן הן הלהיט התורן בעולם העסקי, ברחבי העולם ובישראל בפרט.

בזכות עולם הענן החדשני הדרך היעילה והאפקטיבית ביותר היא להיפטר מציוד, תוכנות, תפעול, שדרוג ותחזוקה ע"י בעלי העסק. הייעוד והמיקוד של עסקים זה לעסוק בעסקים, במכירות ובשירות ולא בתקשורת או בתחזוקה מיותרת של ציוד המרכזייה והתקשורת.   מומלץ, שבעלי עסקים ובמיוחד אלה בעלי קשר תקשורתי וטלפוני עם סניפים, שלוחות, או שותפים, לבחון כניסה לעולם התקשורת החדש אשר מבוסס מודל ענן.

אין צורך להיות בקי במונחים של הטכנולוגיות החדשות, כי מה שחשוב לבעלי העסקים הוא שניתן להתחיל לחסוך הרבה כסף ולהתייעל, בפעולה פשוטה אחת של שדרוג טכנולוגי.

 

ערוצי שותפים

ONE Cloud דוגלת בשיתופי פעולה וקשרים עסקיים מפותחים ומניבים עם נותני שירות מענפים שונים, פיתוח ערוץ שותפים אמין ויציב הינו אחת ממטרות העל של ONECloud. משווקים ואינטגרטורים אשר מעוניינים לספק פתרונות ענן מגוונים ללקוחותיהם.

יחסי גומלין הוגנים בין ONE Cloud לשותפיה יוצרים הזדמנויות עסקיות ומקור הכנסה לשני הצדדים. כשותפים עסקיים לקוחותינו נהנים משימוש בפתרונות הענן המגוונים של ONE Cloud והיכולת לספק שירותים אילו ללקוחותיהם, עם תמיכה מלאה במיתוג חשבון הניהול (Branding) בהתאם לעיצוב הנדרש על ידי המשווק, תמיכה ב- White Label ו- Multi Tenancy ובכך להפריד כל לקוח לסביבה ייעודית וייחודית במטרה לספק את הניהול האיכותי ביותר שנדרש ללקוחותיהם.

החל עוד היום למכור שירותי ענן ללקוחותיך!

הלקוחות נהנים משיתוף פעולה זה המאפשר להם לקבל שירות איכותי ורציף יותר עקב השילוב של הידע המקצועי בתחום התוכנה והמחשוב של השותף, הידע המקצועי והממוקד של ONE Cloud בתחום הענן ושילוב הכוחות לאספקת שירות איכותי.

ONE Cloud  מציעה מגוון שירותים אותם תוכל לספק ללקוחותיך בליווי מלא של ONE Cloud תוך הקפדה על שירות אישי ואישי לכל לקוח ולקוח ללא פשרות באיכות הפתרונות ותשתיות הענן במטרה לחבר את אנשי העסקים לעולם הטכנולוגי בענן ולהוביל חדשנות.

מגוון שירותים עבורך: גיבוי ענן מתקדם בטכנולוגיית Acronis העולמית, פתרונות המשכיות עסקית, מודל שירות (DR-as-a-Service), שרתים ווירטואליים בניהול מתקדם VCloud ,      ענן פרטי וציבורי, סביבות פיתוח בענן, פתרונות אבטחת מידע, פתרונות תקשורת ו-ISP, מרכזיות בענן

גיבוי ענן

 

Acronis Backp Cloud

שירות הגיבוי בענן מבוסס טכנולוגיית Acronis מספק את הגנת הנתונים והתאוששות מאסון, הטוב, האמין והמאובטח ביותר לכל סביבות המחשוב, מערכות והתקנים שונים.

גיבוי Acronis בענן הוא הרחבה מבוססת שירות ענן אשר משלבת את היתרונות של תוכנת הגיבוי הטובה בעולם Acronis ו Acronis Backup Advanced לתוך פתרון גיבוי מבוסס "שירות" אשר מאפשר לך להפעיל שירות גיבוי – מקומי, היברידי (משולב גיבוי לענן ולהתקן מקומי) ו/או לענן באופן מלא! ולהנות מכל היתרונות המקצועיים של תוכנת הגיבוי Acronis הידועה והמתקדמת בעולם.  גיבוי בטכנולוגיית Acronis מאפשר לך להנות מגיבוי אמין ובטוח, גיבוי מחוץ לאתר הכולל טכנולוגיית:  AnyData-Engine עם יכולות לגבות את כל סוגי ה- Databases (מסדי נתונים) או כל מערכת, בכל עת שתבחר ובכל מקום.

ACRONIS Data Cloud הוא פתרון הגנת מידע חדשני – אשר מותקן בשלושה קליקים, תומך בארבעה תקני הצפנה, מבצע שחזור בתוך כ-15 שניות ומותקן ביותר מ-500 אלף עסקים ברחבי העולם. הוא מאפשר את הגמישות לה העסק שלכם זקוק – הגנה ושחזור מכל מקום בעולם, ללא התחייבות לרכישת רישיונות – במודל צריכה חודשי על פי שימוש בלבד ויכולת צמיחה בהתאם לגידול בצרכי המחשוב.

Acronis Active Protection – לאור איומי מתקפת הכופר ( Ransomware) אשר פוקדים רשתות עסקיות וארגונים שונים אקרוניס שחררה מנוע הגנה מתקדם אשר מיועד להגן על שרתים ועמדות קצה בפני מתקפת כופר ובמטרה להגן על תהליכי הגיבוי מבעוד מועד.

השירות רץ ברקע ומנתר תהליכים ושירותים הרצים במערכת ויודע לזהות ולמנוע פעולות לא שגרתיות המבוצעות ע"י שירותים אחרים, כגון הצפנת קבצים, הרצת קבצי פעולה לא מורשים, שינויים בקבצי מערכת ועוד.

ARC SERVE – ONE Cloud מספקת שירותים מנוהלים (MSP) להגנה על המידע, גיבוי והתאוששות מאסון (DR) ורפלקציה מבוססי הטכנולוגיה של ARC SERVE, במודל רישוי חודשי, שנתי, או תלת שנתי.

Veeam – ONE Cloud היא שותפה עסקית בכירה של Veeam, חברה בינלאומית מובילה בתחום השרידות וההתאוששות מאסון. אנו מתאימים ללקוח פתרונות VCSP מעולמות הענן של Veeam, גיבוי, DR, רפלקציה ואחסון – בהתאם לצורכי הלקוח.

התאוששות מאסון (DR כשירות)

טכנולוגיות גיבוי ענן והמשכיות עסקית מבית  ONE Cloud

ONE Cloud מיישמת מגוון רחב של פתרונות גיבוי בענן של החברות המובילות בעולם, פתרונות איכותיים עבור גיבוי בענן לעסקים, באמצעותם ניתן להבטיח שירות גיבוי איכותי, אמין ומאובטח ולהבטיח שחזור מיידי של המידע הקריטי מכל מקום. מערכות הגיבוי והטכנולוגיה שנבחרו על ידי ONECloud הינן מהמתקדמת והמקצועית ביותר, שאליה נוספים יתרונות ייחודיים של חברתנו, ואותה ניתן להתאים באופן אישי לצרכי הלקוח

ONE Cloud מעניקה שירותי התאוששות מאסון, הכוללים שיכפול של מערכות המחשוב הקריטיות לארגון באופן שוטף ואוטומטי. ONE Cloud מלווה ובונה עם הלקוח תיק נהלים להתאוששות מאסון, וניתן לבחור בין מתקן דאטה סנטר מקומי מאובטח ומוגן לפתרונות בדאטה סנטר בינלאומי (מיקרוסופט, AWS, IBM). השירות מתאפיין בגמישות רבה ומותאם לצורכי הלקוח.

פתרונות גיבוי בינלאומיים – אנו מטמיעים מערכות גיבוי של חברות הענן המובילות MS Azure, AWS, IBM – כאשר המידע מגובה ומאוחסן בשרתי הענן בכל אחד מהדאטה סנטרים שתבחר, על פי הפריסה העולמית של אותה חברה אנו מבצעים עותקים לכמה חוות במקביל, בהתאם לדרישת הלקוח.

COMMVAULT – ספקית מובילה של פתרונות הגנה וניהול נתונים, המעניקים מענה מקצה-לקצה בתחום הרפלקציה, גיבוי, והתאוששות מאסון – תוך כדי הגנה מלאה וניהול המידע ברמה הגבוהה ביותר. ONE Cloud הנה שותפה מובילה בישראל המתמחה בפתרונות מבית COMMVAULT, ואספקתם בכל מודלי הרישוי האפשריים.

NetApp – ONE Cloud מתמחה בפתרונות הגיבוי והאחסון בענן של NetApp והתאמתם ללקוח. ארגונים בעלי מערך אחסון של NetApp יכולים ליהנות מפתרונות גיבוי NetApp 2 NetApp.

פתרונות דאטה סנטר

Hosting Services ושירותי דאטה סנטר מבית  ONE Cloud  הינה המומחיות שלנו, מתקן הדאטה סנטר המנוהל על ידינו נמצא בחזית הטכנולוגיה ושירותי האירוח שלנו עומדים ברמת הזמינות הגבוה ביותר (Tier 4). אנו מאפשרים לכל ארגון שירותי אירוח  בכל תצורה – החל משרת 1U בודד ועד לארונות שרתים ושילוב התשתיות שלנו עם data center. יכולות אלה מקנות ללקוחותינו ערך עסקי רב, כתוצאה מהגמישות שמאפשרת הרחבה וצמצום בהתאם לצרכי העסק המשתנים.

ניהול מערך Datacenter על ידי ONE Cloud

חברת ONE Cloud היא חברה מקצועית, אשר מתמחה במתן פתרונות מחשוב ופתרונות ענן לעסקים. חוות השרתים הנמצאת תחת הניהול של ONE Cloud מתוכננת ומנוהלת בקפידה על ידי הצוותים המומחים והמקצועיים ביותר בתחום תשתיות Datacenter וארכיטקטורת Cloud, ומאפשרת אירוח שרתים ברמה הגבוהה ביותר. חברת ONE Cloud עומדת בתקנים המחמירים ביותר הן להבטחת איכות והן לאבטחת מידע, והיא דואגת להעניק ללקוחותיה את השירותים המתקדמים והאיכותיים ביותר, כדי לאפשר לכל לקוח עבודה יעילה, איכותית ומהירה עם השרתים המתארחים בחוות השרתים. עם ONE Cloud, אתם מקבלים את השירות המקצועי ביותר לדרישות האחסון והאירוח שלכם.

סיפורי לקוח

גמישות בהקצאת משאבים לצד אבטחת מידע גבוהה
חברת Terrogence העוסקת בתחום ה- Web Intelligence ופועלת בשוק הבינלאומי, נחשבת כמובילה עולמית בפעילויות של
להמשך קריאה >
Nextar בחרה בפתרון הגיבוי בענן של ONE CLOUD
Nextar Chempharma Solutions בחרה בפתרון הגיבוי בענן של ONE CLOUD בשירות one cloud remote backup
להמשך קריאה >
העברת תיבות הדואר ל- Office 365 בענן
חברת מיני ליין העבירה את כל תיבות הדואר בארגון ל- Office 365  בענן בשילוב המשכיות
להמשך קריאה >
מעוניינים לדבר איתנו?
צרו קשר
ONE © כל הזכויות שמורות 2023
נבנה ע"י פרומו - אסטרטגיה שיווקית ופרסום.