ServiceNow Cloud

דיקומנו לאבס מקבוצת ONE הינה השותפה הישראלית הראשונה והגדולה של ענקית תוכנת הענן האמריקאית ServiceNow. במסגרת השותפות, אנו משווקים רישיונות ומוצרים מבית ServiceNow ומיישמים פתרון מלא מקצה לקצה על בסיס מוצרים אלה, החל בייעוץ ובניית ארכיטקטורת הפתרון, ניהול הפרויקט, יישום והטמעת הפלטפורמה על שלל רכיביה, וכלה במתן ליווי, תחזוקה ותמיכה באתר הלקוח. אנו ניצבים בחזית חברות הייעוץ והיישום בטכנולוגיית ענן בישראל, וגאים להוביל את יישום פתרונות ServiceNow . אנו מתמחים בעיצוב תהליכי עבודה עסקיים על בסיס BEST PRACTICES, בשילוב עוצמה טכנולוגית בכלי פיתוח מתקדמים.
דיקומנו לאבס מתגאה בגיבוש צוות נרחב של מהנדסי החברה בעלי הסמכות רבות מאת ServiceNow אשר צבר יחד מאות שנות אדם בניסיון על הפלטפורמה והמערכת. המומחיות שלנו בשילוב מתודולוגיות מימוש ופיתוח ייחודיות בהתאם לגישה שפותחה בחברת SERVICENOW הינם בבסיס היתרון התחרותי של דיקומנו לאבס ומהווים הסיבה המרכזית מדוע כל כך הרבה חברות במשק הישראלי בוחרות ב דיקומנו לאבס ליישום ServiceNow, ביניהן : טבע, אלעל, פרטנר, אמדוקס, נייס, הבנק הבינלאומי, פלייטק, תנובה, פריון, אורבוטק, אאוטבריין, פלייטיקה, נטפים, ועוד…..

דיקומנו לאבס שמה דגש רב בעבודה על גישה אישית פתוחה ושירותית, הן מול הלקוחות והן בקרב עובדיה.
דיקומנו לאבס גאה להמשיך ולתת את השירות הטוב ביותר ללקוחותיה.

ניהול שירותי IT

שפר את המהירות, הנראות והגמישות של ה -IT בארגון. השג טרנספורמציה מקצה לקצה של שירותי ה- IT והתשתית שלך באמצעות פלטפורמה מבוססת ענן אחת. ServiceNow® IT Service Management (ITSM) מאפשרת לך לאחד כלים מפוצלים ומערכות מדור קודם, תוך אוטומציה של תהליכי ניהול שירות.

המערכת קלה להגדרה, כך שאתה יכול לעלות לאוויר במהירות ובביטחון, תוך מענה לצרכים העסקיים שלך.

עם ניהול שירותי ה-IT תוכל:

לקחת החלטות נכונות יותר

לקבל תוצאות מהר יותר

לשלוט על תהליכים

להשתמש בכלים לניתוח נתונים בזמן אמת

ליישר את שירותי ה- IT לצורכים העסקיים

ניהול שירות לקוחות

הפוך את שירות הלקוחות לתוך ספורט קבוצתי

שירות טוב הוא לא רק האחריות של מחלקת שירות לקוחות, חבר את צוותי שירות הלקוחות לשאר צוותי הארגון על מנת לפתור בעיות מהר יותר, לצמצם עלויות, ולשפר את שביעות הרצון.

בעזרת ניהול שירות לקוחות תוכל:

שיפור בשביעות הרצון שלהלקוחות

הפחתה בעלויות שירות

שיפור יעילות של צוותי התמיכה

לפקח על דפוס השירות

שיפור המוצר ואיכות השירות

ניהול משאבי אנוש

תן לעובדים את חוויית השירות שמגיעה להם

שים קץ לתסכול העובדים כאשר הם מנסים להשיג שירות מ HR. על ידי מתן שירות מהיר ומותאם אישית, גם עבור תהליכים הממשיכים מעבר למשאבי אנוש, העובדים יהיו מרוצים יותר ופרודוקטיביים יותר.

ServiceNow® HR Service Delivery הוא חבילת יישומים משולבת המיועדת ליצור חוויית שירות, תוך הגדלת הפרודוקטיביות של משאבי אנוש. בין אם זו בקשה פשוטה למידע, או תהליך רב מחלקתי כמו קליטת עובד חדש, לעובדים יש מקום אחד עבור כל צרכי השירות שלהם.

עם ניהול משאבי אנוש תוכל:

לשפר את שביעות רצון העובדים

להגדיל את יעילות מחלקת HR

לשפר תהליכי קליטת עובדים חדשים

לייעל את אספקת השירות

לספק שירות ארגוני

ניהול פעילויות ביטחון

לזהות, לתעדף ולהגיב לאיומים מהר יותר

ServiceNow® Security Operations הוא אוטומציה של אבטחה, ומנוע תגובה המבוסס על תהליכי עבודה חכמים, הקשר עסקי וקשר עמוק עם ה- IT של פלטפורמת ה- Now. חבר את כלי האבטחה הקיימים שלך כדי לתת עדיפות לאירועים ולפגיעות במהירות בהסתמך על ההשפעה הפוטנציאלית שלהם על העסק שלך.

בעזרת ניהול פעילויות בטחון תוכל:

לחבר בין מחלקות IT ובטחון

שיפור מהירות התגובה ויעילותם של צוותי הבטחון

קבל תצוגה סופית של עמדת האבטחה שלך

שירותי יישום

ההתמחות והנסיון הנדרשים על מנת ליישם באופן מיטבי אסטרטגיה המבטיחה מקסימום ערך מוסף

בחירה ב-Service Now, המוצר המוביל ביותר להובלת תפישה מונחית שירותים עבור הארגון שלך, שקולה לנצחון בחצי הקרב. חשובה באותה מידה היא הבטחת ההתמחות והנסיון הנדרשים על מנת ליישם באופן מיטבי אסטרטגיה המבטיחה מקסימום ערך מוסף לרבות אינטגרציה מלאה עם נכסי ה-IT הקיימים, יישום תהליכים במודולים המתאימים והנגשת פונקציונליות מיידית.

שירותי היישום של Dicomano Labs מסייעים ללקוחות לתעדף וליישם אסטרטגיית מעבר לתפישה מונחית שירותים באופן שמאפשר לארגון לעבוד ביעילות ובגמישות תוך הקטנת עלויות התקורה.

ניהול פרויקטים

שירותי ניהול שיכולים להביא אותך למטרות והיעדים של הארגון שלך.

אנו עובדים עם לקוחותינו בתכנון ובניהול פרויקטים ותכניות עבודה מקצה לקצה, באופן שיבטיח יישום אפקטיבי ואיכותי. אנו מספקים ללקוחותינו שירותי ניהול אשר מבטיחים שינוי מהותי בתוצאות העסקיות תודות להתאמה מיטבית לצרכי הלקוח לצד מומחי ניהול פרויקטים בעלי נסיון וידע מעמיק בעולם התוכן של מערכות המידע. ללא תלות בשלב בו הארגון נמצא ביחס לאימוץ, יישום או עבודה עם ServiceNow, אנו מציעים שירותי ניהול שיכולים להביא אותך למטרות והיעדים של הארגון שלך.

שירותי ייעוץ

שירותי היעוץ של דיקומנו לאבס מסייעים ללקוחות להאיץ ולהגביר את הערך מן ההשקעה שבוצעה ברכישת המערכת.

שירותי היעוץ של דיקומנו לאבס מסייעים ללקוחות להאיץ ולהגביר את הערך מן ההשקעה שבוצעה ברכישת המערכת. אנו מעמידים לרשותך מומחים בעלי נסיון מצטבר של עשרות שנים בניהול ויישום ServiceNow, כך שבאמצעות המומחיות שלהם והמתודלוגיה שלנו, נוכל להעריך, לנהל וליישם Service Now באופן שיש בו כדי למנף את השגת המטרות והיעדים האסטרטגיים שלך.

 

 

 

בחלק הזה ניקח את התכנים מהאתר של servicenow

סיפורי לקוח

הקמת פורטל פנים ארגוני של ServiceNow
Dicomano Labs, מקבוצת ONE, הקימה פורטל שירות פנים ארגוני באל על. הפורטל החדש, שהוקם על
להמשך קריאה >
ניהול שירותי IT בחברת טבע באמצעות ServiceNow
"הטמענו את המערכת של ServiceNow לפני כשנתיים. התחלנו עם שירותי IT, הטמענו תהליכים סטנדרטיים לטיפול
להמשך קריאה >
מעוניינים לדבר איתנו?
צרו קשר
ONE © כל הזכויות שמורות 2024
נבנה ע"י פרומו - אסטרטגיה שיווקית ופרסום.