SAP

קבוצת ה- SAP של ONE, מתמחה בביצוע פרויקטי אינטגרציה עתירי ידע, תהליכים וטכנולוגיות. ייחודה של הקבוצה הינו באיכות ההרכב האנושי שצמח באחת מחממות הטכנולוגיה הבולטות במדינה – קמפוס ממר"מ. אנשי הקבוצה הינם ברמה מקצועית גבוהה, בעלי ניסיון מוכח במגוון טכנולוגיות מתקדמות ותהליכים עסקיים מורכבים ולכן בעלי יכולת לאתר וליישם פתרונות אינטגרטיביים, מתוך ראיה מערכתית ועסקית רחבה.

הקבוצה פועלת באמצעות 3 חטיבות מרכזיות:

חטיבת הטכנולוגיות
מתמחים בכל הנוגע לטכנולוגיות SAP- החל מתשתיות וכלה באבטחת מידע, הרשאות ו-BI. החטיבה כוללת את היועצים הטובים בתחומם, אנשים מולטידיספלינרים אשר יודעים לעבוד בשיתוף פעולה ושיתוף ידע ייחודי בין התחומים השונים, החטיבות השונות וביחד עם לקוחות החברה. בין השירותים שאנו מספקים למערכות SAP: סקרי אבטחת מידע, סקרי הרשאות, סקרי תשתיות, Help Desk הרשאות, ייעוץ ארכיטקטורה בתחומים השונים ועוד. 90% מפרוייקטי ה-HANA בארץ מבוצעים ע"י חטיבה זו.

חטיבת הפיתוח
מתמחים בפיתוח בסביבות SAP המובילה והאיכותית ביותר בארץ. מתמחה בכתיבת קוד סדור ועל פי מתודולגיות סטנדרטיות. כגוף פיתוח דואגים להשאר תמיד בחזית הטכנולוגיה ולהתמקצע בפתרונות החדישים ביותר ש-SAP מציעה.
85% מפרוייקטי ה-UX בטכנולוגיית UI5 בישראל, מבוצעים בחטיבה זו. החטיבה מתמחה במתן מענה גם "למערכות לויין" ומתמחה גם ביישום PI ופיתוח CRM.

השירותים המובילים כוללים מתן אחריות מלאה על כל מערך הפיתוח של לקוח, פיתוח של "חבילות על פי תהליכים עסקיים" במודלים שונים, מתן יעוץ ארכיטקטורה למערכת ותהליכים, שירותי בקרה, סקר קוד ועוד.

חטיבת היישום
מספקים שירותי ייעוץ וביצוע פרויקטים לפתרונות ומערכות מבית SAP. החטיבה מורכבת מאנשי מקצוע ותיקים ובעלי שם בתעשייה אשר מעודכנים תדיר בהתפתחויות הטכנולוגיות. השירותים הניתנים הינם לכלל הפתרונות של SAP לרבות המודולים הפיננסיים, הלוגיסטיים ומשאבי אנוש כולל הסמכה ליישום Success Factors.

לקבוצה שיתוף פעולה משמעותי עם חברת SAP בארץ ובעולם המתבטא בכך שאנשיה עוברים הכשרות על ידי החברה עד רמת מרכז הפיתוח. כמו כן, יועצינו נבחרו בפרויקטים מובילים של SAP לשמש כיועצים מומחים מטעם SAP Field Services. יועצי החברה מגיעים עם כל הידע והניסיון שהחברה צברה מעשרות לקוחותיה במגזרים השונים ומביאים את הערך המוסף והחסכון בלמידה מחדש על מנת להתגבר ביחד עם הלקוח על האתגרים העומדים בפניו.
העברת ידע ושביעות רצון גבוהה של לקוחותינו הם חלק בלתי נפרד מהשירות אותו אנו מציעים.

שירות פרימיום

שירות פרימיום ל-SAP: פיתוח, תובנות עסקיות, משאבי אנוש, אבטחה ועוד

ייעוץ ותכנון ארכיטקטורת אבטחה בעולמות ה-SAP: רמת פרימיום בייעוץ ותכנון לכל מוצרי SAP, הגדרת דרישות אבטחה ועוד.

ניהול אישורים והרשאות גישה: הענקת תמונת מצב למנהלים בזמן אמת, ניתוח הרשאות, פורנזיקה, הצפנת מידע על בסיס תוכן/התנהגות, ניתוח דפוסים ועוד.

שירותים מנוהלים ב- SAP: אחריות מלאה על אתר הלקוח 24/7, החל מאחסון שרתים/ענן וכלה בכל מערכות ה-SAP על כל המודולים, פיתוח, תשתיות, הרשאות ואבטחת מידע.

חווית משתמש: אנו מובילים בפיתוח יישומים באמצעות SAP UI5 ועיצובם על פי דרישות הלקוח במהירות.

סקרי אבטחה ב- SAP: שירות מלא עד כמה פגיע הארגון שלך דרך מערכות ה-SAP.

פרויקטי SAP HANA: המומחים שלנו יעבירו בזמן שיא עם מינימום השבתה את המערכות שלך ל- SAP HANA, או יגדירו עבורך אפיונים חדשים הכוללים את כל הצרכים של הארגון.

 

אבטחת מידע וסייבר

אבטחת מידע וסייבר בעולמות SAP

אנו מומחים ביישום פתרונות אבטחת מידע המבוססים על מוצרים מובילים, וכן שילוב הידע והתובנות באמצעות מגוון רחב של שיתופי פעולה. בין היתר, אנו מתמחים בסקרי אתרים, מבחני חדירה, ניתוח הרשאות ומודלים ועוד. כמו כן, הגנות מתקדמות, ניטור וניהול אישורים והיתרים, איתור איומים ובידודם ועוד. המיקוד העיקרי שלנו הוא בתחומי: ניהול זהויות, ניטור איומים ובידודם, הגנה מתקדמת, ניטור וניהול הרשאות, GRC, והגנה על ארגונים מבוזרים.

לפרטים נוספים:  http://www.xact.co.il

סיפורי לקוח

Cloudbuzz מעלה את מערכת SAP של מגדל ביטוח ל-AWS
Cloudbuzz  מעבירה בימים אלה מערכת ליבה של סאפ שנמצאת במגדל ביטוח לענן של AWS. הפרויקט ישרת עשרות ממשתמשי מגדל.
להמשך קריאה >
פרויקט להעברת מערך ה- SAP של כתר פלסטיק ל- Azure
XacTech, קבוצת ה-SAP של ONE, סיימה בהצלחה פרויקט להעברת מערך ה-SAP של כתר פלסטיק לסביבת
להמשך קריאה >
ONE תטמיע מערכת פיננסית של SAP באוניברסיטת חיפה
אוניברסיטת חיפה בחרה ב- XacTech, קבוצת ה-SAP של ONE, לביצוע פרויקט אסטרטגי שהיקפו מוערך בחמישה
להמשך קריאה >
פז
יוחאי רוזנבאום, סמנכ"ל טכנולוגיות, פז נפט: "אנחנו עובדים עם Xact מעל לעשור. הם באופן תמידי
להמשך קריאה >
YES
להמשך קריאה >
מייצרים יתרון תחרותי בחברת ICL
להמשך קריאה >
מעוניינים לדבר איתנו?
צרו קשר
ONE © כל הזכויות שמורות 2024
נבנה ע"י פרומו - אסטרטגיה שיווקית ופרסום.