המומחים שלך לעולמות ה-SAP
We make it our business to know everything there is to know about SAP

עולם ה-ERP הטוב ביותר בשבילך

We make it our business to know everything there is to know about SAP

החברה המובילה בישראל באינטגרציית SAP, עם 200 יועצים אשר כוללים יוצאי היחידות הטכנולוגיות של צה"ל ולהם ניסיון ייחודי בתשתיות מורכבות. אנו משלבים בין היכרות עמוקה עם תהליכים עסקיים, ליכולות גבוהות בפיתוח חדשנות וטכנולוגיה פורצת דרך, עם הבנה של הצורך בזמינות מלאה של מערכות המחשוב 24X7.  היועצים שלנו מובילים בתחומם, עם ניסיון מוכח במגוון טכנולוגיות מתקדמות, והיכולת למצוא וליישם פתרונות עסקיים אינטגרטיביים בעזרת ראייה מערכתית עסקית כוללת.  אנחנו אוהבים לעשות את מה שאנחנו עושים, ומשתפים את הידע שלנו עם לקוחותינו על מנת  לוודא שהם יכולים להמשיך קדימה ללא תלות בנו. זו למעשה תמצית המהות של החברה, והיא מוטמעת בכל שירות ובכל פתרון שאנחנו מספקים.

שירות פרימיום

אבטחת מידע וסייבר

סיפורי לקוח
סיפור לקוח
פז

יוחאי רוזנבאום, סמנכ"ל טכנולוגיות, פז נפט: "אנחנו עובדים עם Xact מעל לעשור. הם באופן תמידי מספקים לנו מקצוענות טכנולוגית ואוריינטציה שירותית גבוהה. הם הוכיחו שהם המומחים שבמומחים, במיוחד אני אוהב את ההבנה העמוקה שיש להם בנושאים טכניים, את דרך המחשבה היצירתית ותחושת המשפחתיות. בכל הקשור לשירות, Xact עושים עבודה מופלאה- כאשר טובת הלקוח קודמת לכל. […]

קרא עוד
סיפור לקוח
YES

אבי הזארד, ראש מחלקת כספים ולוגיסטיקה, YES: "השגנו את כל מטרותינו בפרויקט קצר במיוחד, בעיקר down time של פחות מעשר שעות. זה יעד שאפתני שהיה נחשב למדע בדיוני לפני שהתחלנו את הפרויקט".

קרא עוד
סיפור לקוח
ICL

אבישי כהן, ראש מחלקת טכנולוגיה ו-IT בחברת ICL: "לא יכולתי לבקש שותף טוב יותר. Xact הביאו לנו את המקצוענות, היצירתיות והתשוקה שאותם חיפשנו בשותף. היועצים, אשר הינם יוצאים מן הכלל, הם בדיוק היתרון התחרותי שהיינו צריכים לפרויקטים שלנו".

קרא עוד
הגעת עד לכאן ורוצה לדבר איתנו?
צור איתנו קשר

X