מגדניית שפיצר ביצעה לאחרונה רכישה אסטרטגית של חטיבת העוגות של מאפיות אנג'ל. מהלך זה צפוי להכפיל את מחזור העסקים שלה ליותר מ-30 מיליון ₪. במסגרת זו, מתכננת מגדניית שפיצר לעבור למפעל חדיש ומתקדם בבית שמש, שם תוטמע מערכת OneView, מערכת ה-ERP של ONE.

מערכת OneView תחליף אצל הלקוח שתי מערכות קיימות בתחומי הכספים והלוגיסטיקה (Vision, Source) ותכלול פתרון ענן מלא. מדובר בפתרון ייעודי של ONE למגזר המאפיות, המיושם בהצלחה במאפיות המובילות בישראל, ביניהן: ברמן, דגנית עין בר, אגמי, אורנים, ועוד.

מערכת OneView שתוטמע במגדניית שפיצר תהיה אינטגרטיבית ותאפשר שליטה מלאה על כל תהליכי הייצור, המלאי וההפצה ללקוחות. ONE תיישם את מרבית המודולים המרכזיים של OneView, לרבות מערכת פיננסית, מערכת ייצור לוגיסטית, מערכת הפצה ומודול בקרה ניהולית.

יהודה שפיצר, מנכ"ל מגדניית שפיצר, מרחיב על הבחירה ב-ONE: "אנו עוברים עם ONE תהליך מהיר ויעיל הודות למומחיות שלה בתחום המאפיות. תהליך זה יאפשר לנו לנהל ביעילות ובהצלחה פעילות גדולה ומורכבת יותר, הן מבחינה לוגיסטית והן מבחינת ניהול הייצור".

רונן בנבניסטי, מנכ"ל חטיבת ONE ERP: "מדובר בפרויקט חשוב עבור ONE מבחינה אסטרטגית, שכן הוא מבסס את מעמדנו כ-Industry Solution לתחום המאפיות, סגמנט בו יש לנו יתרון משמעותי בשוק. הידע של ONE בתחום המאפיות הוא שיאפשר לנו ליישם את הפרויקט תוך זמן  קצר יחסית ולהעניק למגדניית שפיצר כלים ויתרונות יחסיים לניהול עסקיהם".