שמחים לבשר על חתימת על הסכם שיתוף פעולה אסטרטגי עם Weblet הישראלית, מומחית בפיתוח ויישום פתרונות מובייל.

במסגרת ההסכם, חטיבת ONE ERP בראשות רונן בנבניסטי תשווק ותפיץ בשוק העסקי את הפתרונות של Weblet, הכוללים אפליקציות לניהול מערכי שירות, טכנאים, ליסינג, מכירות, הפצה, מלאי ועוד.

חברת WEBLET היא בית תוכנה בעל יותר מעשרים שנות ניסיון, שהוביל תהליכי טרנספורמציה דיגיטלית בארגונים גדולים ומובילים במשק. לחברה מעל תריסר פתרונות מגוונים ויותר מ-150 פרויקטים שיישמה בהצלחה, עם אלפי משתמשים מכל מגזרי המשק. בין לקוחותיה נמנים ארגונים מרובי משתמשים וחברות גדולות בתחומי המסחר, הלוגיסטיקה, התעשייה והפיננסים. פלטפורמת המובייל של Weblet מספקת פתרון דינמי לניהול מערכי שירות (Field Service Management), ומעתה תהיה זמינה ותעמוד לרשות מאות הלקוחות של ONE ERP, הכוללים כמה מהארגונים הגדולים במשק.

במסגרת שיתוף הפעולה, ONE ERP תקים מחלקת מובייל שתכלול תוכניתנים, מיישמים ואנשי טכנולוגיה שיאפשרו עבודה עצמאית של ONE מול הלקוחות ביישום ותחזוקת הפתרונות של Weblet.

רונן בנבניסטי, מנכ"ל ONE ERP: "אנו רואים תמיד לנגד עיננו את הרצון להעמיד לרשות לקוחותינו פתרונות ערך מוסף, ולשלב מוצרי תוכנה מובילים במערך ה-ERP שלנו. שיתוף הפעולה עם Weblet והוספת הפתרונות שלהם למעטפת שירותי ONE ERP תואמים את האסטרטגיה הזו ומאפשרים ללקוחותינו ליהנות משילוב מנצח בעל ערך עסקי ממשי".

חן לוטן חביב, סמנכ"לית הפיתוח העסקי של Weblet: "אנו שמחים וגאים שחברת ONE, מיישמת ה-ERP הגדולה בישראל, בחרה בפלטפורמה הדיגיטלית של Weblet כפתרון חדשני וגמיש שבעזרתו תציע ללקוחות עסקיים ערך מוסף בעולמות ה-Field Service Management. אני משוכנעת ששיתוף הפעולה בין החברות יתרום למימוש הפוטנציאל הגבוה של הפלטפורמה ויניב ערך רב ללקוחות הקיימים של One1 ו-Weblet , וכן ללקוחותיהן העתידיים".