חברת ONE מקימה יחידה עסקית שתתמקד בפתרונות ושירותים מקצועיים מבוססי Microsoft Azure.

היחידה החדשה, בראשות אלי כהן, תספק ללקוחות גדולים ובינוניים שירותי ייעוץ, ארכיטקטורה, אפיון, מיגרציה ויכולות פיתוח בעולם פתרונות הענן של מיקרוסופט, הכוללים את Azure ו- M365.

כשותפת זהב של מיקרוסופט, ONE מנהלת עמה קשר הדוק בהובלת  ליטל בלחסן, מנהלת פיתוח עסקי Azure ב-ONE. בימים אלה מגייסת החברה לשורותיה מומחים בעלי ניסיון בתכנון, אפיון, הקמה ומיגרציה של תשתיות ומערכות לענן מיקרוסופט – Azure.

בהיותה אחת מחברות ה-IT הגדולות והצומחות בישראל, ב- ONE פועלות חטיבות מקצועיות עם התמחויות טכנולוגיות שונות, ביניהן: IoT, BI, SAP, Data Security ועוד. בסיס הלקוחות הרחב והניסיון של אנשיה במגוון רחב של תחומים, יאפשר ליחידת הענן העסקית החדשה של ONE לספק מענה מקיף וייחודי לארגונים בסביבת הענן של מיקרוסופט.

אלי כהן, CTO חברת ONE: "בכוונתנו להפוך לאחד משלושת השותפים המובילים בישראל של Microsoft Azure. לצוות שלנו יש ניסיון רב ומומחיות מקצועית בליווי לקוחות במסע לענן, עברנו הסמכות וצברנו ידע במשך שנים של עבודה כשותף בכיר של מיקרוסופט בישראל. בכוונתנו למנף את הקשר הקרוב עם מיקרוסופט כדי להעניק ללקוחותינו תמיכה וליווי אישי בפרויקטים הגדולים בענן, ולשמור על הרמה המקצועית הגבוהה ביותר בשוק המקומי".

שי משה, מנהל פיתוח עסקי בכיר של שותפים במיקרוסופט ישראל: "אחד הנכסים המשמעותיים שמיקרוסופט שמה לנגד עינה הינו שותפיה העסקיים לדרך. ONE הינה שותפה אסטרטגית ומכפילת כוח משמעותית באקוסיסטם שלנו. באמצעות סט היכולות הייחודי שחברת ONE פיתחה ורכשה במהלך השנים, נצליח לספק ערך מוסף גבוה ולהפוך את לקוחותינו ליעילים, מהירים וטובים יותר בתחומם."