שירותי בריאות כללית בחרו בנו, טלדור תקשורת ואבטחת מידע ובחברת סיסקו לשדרוג תשתיות התקשורת בדאטה סנטר ובמעבר לתשתית מתקדמת ומנוהלת.
מדובר בפרויקט תקשורת הנתונים הגדול והמקיף שבוצע אי פעם בישראל הן בהיקף הציוד והן בדרישות הטכנולוגיות יחד עם שמירה על תפקוד רצוף של מערכות קיימות אחרות ותשתיות ישנות.

צחי בן אבו, מנהל מחלקת תקשורת ואבטחת מידע בכללית: "הוכחנו שניתן להרים תשתית בטכנולוגיה המתקדמת ביותר בזמן שיא הודות לצוותים המקצועיים בכללית ובטלדור תקשורת ואבטחת מידע".

טלדור תקשורת ואבטחת מידע זכתה במכרז לשדרוג מערך התקשורת בשרותי בריאות כללית ובזמן שיא יחד עם צוותים משירותי בריאות כללית סיימו את שני החלקים המשמעותיים בפרויקט ובדרך למימוש מהיר והחלפה של שאר חלקי הרשת.

שירותי בריאות כללית לקחה על עצמה בהזדמנות זו לבצע יישור קו טכנולוגי חסר תקדים בהקיפו ולצקת שלד חדש לתשתית שהתגבשה טלאי על טלאי בצמיחה אורגנית ב-25 השנים האחרונות.
פרויקט זה הוא חלק מתוכנית אב של שדרוג טכנולוגיות ומוכנות עתידית תוך דגש על מימוש כלי ניהול אוטומטיים והטמעת כלי אורקסטרציה מובילים המשולבים בפרויקט כבר מתהליך היישום.
יורם מלכה, סמנכ"ל פיתוח עסקי בטלדור תקשורת ואבטחת מידע: "הכללית הציבה יעדים שאפתניים בתהליך המימוש ולמעשה תשתיות הכללית  ניצבות  היום לאחר השדרוג  בחזית הטכנולוגיה.
תשתית התקשורת של הכללית ביצעה קפיצת מדרגה משמעותית ברמה הטכנולוגית בשילוב ואני שמח וגאה שיש לנו חלק בפרוייקט ובהצלחה בעמידה ביעדים"


צחי בן אבו, מנהל מחלקת תקשורת ואבטחת מידע בכללית

צחי בן אבו: "אני מאמין בטכנולוגיה כמנוע הצמיחה המשמעותי בארגון  והיום אנו בטוחים ומרוצים מההחלטות שקבלנו ומהשקעתנו בשדרוג טכנולוגיות של סיסקו גם לאחר שבחנו חלופות שונות. פרויקט זה מהווה אבן דרך משמעותית בהתקדמות הטכנולוגית של הארגון."