מכון תערובת כפר יהושע נוסד בשנות ה-30 ועם התפתחות המשקים החקלאיים והגידול בביקוש לתערובות, הגדיל המכון את פעילותו בצורה ניכרת. כיום המכון מייצר תערובות לכל בעלי החיים במשק החקלאי, בהיקף של יותר מ-100 מיליון ש"ח בשנה.

המערכת של ONE תחליף אצל הלקוח מערכות ישנות לניהול רצפת הייצור. מדובר בפתרון ייעודי של ONE למכוני תערובת, המוטמע בהצלחה במכוני התערובת המובילים בישראל, ביניהם: אמבר, משואות יצחק, באר טוביה, גדרות, עמיר דגן ועוד.

שייקה דרורי, מנכ"ל מכון תערובת כפר יהושע, מרחיב על הבחירה ב-ONE: "מכון תערובת כפר יהושע נמצא בתהליך מתמשך של צמיחה מהירה וקבועה. כחלק מתהליך זה שמנו לנו למטרה לשפר את איכות הניהול וכמובן את השירות ללקוח. הבחירה בחברת ONE התקבלה בהנהלת מכון התערובת לאחר בחינת המערכות הקיימות בשוק, כחלק מהחלטתנו להשקיע במערכת מחשוב חדישה ומותאמת לצרכים המקצועיים של השנים הבאות".

רונן בנבניסטי, מנכ"ל חטיבת ONE ERP מציין: "בשני העשורים האחרונים חברת ONE מיחשבה את מרבית מכוני התערובת בישראל. אני גאה על הבחירה של המכון בנו כשותפים, ואין לי ספק שהטמעת מערכת ייצור חדשנית מבית ONE תתרום משמעותית לצמיחה העסקית של כפר יהושע בשנים הקרובות".